Путін інструктує Партію регіонів, - Олег Тягнибок
07.11.2010

Олег ТягнибокОлег Тягнибок, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", вважає, що Партія регіонів використовує схему, за якої до влади прийшов Володимир Путін.

Лідер ВО "Свобода"розповів, "що в 2000 році, коли Путін приїхав до Дагестану, він отримав там 76% голосів. Але насправді, за протоколами з мокрими печатками, його результат був 15%". Лідер "Свободи" припустив, що "пан Путін тому так часто приїжджає в Україну, що інструктує теперішню владу, як це потрібно робити".

"На підтвердження цього у мене є ціла папка з конкретними доказами. Тут зібрані протоколи з мокрими печатками з міста Біла Церква. Крім цього, тут є протокол ТВК, за яким за підрахунками 100% протоколів з мокрими печатками, ВО "Свобода" отримало 6,5 тисяч голосів жителів Білої Церкви. Але коли ми подивилися, що написано в кінцевому протоколі, який зафіксували в п'ятницю, наш результат збентежив тих самих представників. З шести з половиною тисяч тільки 1740 голосів. В одному місті просто так, вибачте за вираз, тупо, забрали п'ять тисяч голосів", повідомив Тягнибок в ефірі одного з телеканалів.

Олег Тягнибок заявив, що в Білій Церкві активісти ставлять наметове містечко під ТВК в рамках акції протесту проти фальсифікації. Нагадаємо, раніше Тягнибок заявляв, що готовий "порвати" і БЮТ, і Партію регіонів.

Винники Plus  за матеріалами: bagnet.orgunian.net


Читайте також:
Коментарі
avatar