Метою Кремля є економічна окупація України, - Олег Тягнибок
11.11.2010

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що головним завданням Кремля є повернення України в сферу економічного і політичного впливу Росії.

Олег Тягнибок"Я переконаний, що економічна окупація України є стратегічною лінією Кремля. Мене це не дивує, оскільки так Москва захищає свої інтереси. Головне завдання Кремля - повернути Україну в сферу свого економічного і політичного впливу", - наголосив політик.

Він також погодився з думкою експертів про те, що активне і "неприродне" зближення керівництва України та Росії також слугує збільшенню підтримки його політичної сили.

"Звичайно, суспільство потребує політичної сили, яка при владі і буде захищати права українців. Адже ніхто не буде віддавати без бою свій будинок, якщо його хочуть забрати", - підкреслив Тягнибок.

За словами Тягнибока, існує "велика загроза і небезпека", що така політика зближення України та Росії в політичній сфері може стати чинником поступової втрати економічної незалежності української держави.

"Очевидно, що Віктор Янукович брав певні зобов'язання перед Росією про надання найбільш сприятливих умов для російського бізнесу. Я не виключаю, що мова могла йти також і про цілком конкретні об'єкти української промисловості та державної власності, продаж яких фактично позбавить нашу державу економічної незалежності", - вважає Олег Тягнибок.

За словами лідера "Свободи", ключовим питанням для України залишається енергетична незалежність.

"Якщо ми не усвідомлюємо, що енергетична незалежність - це базовий чинник збереження територіальної цілісності та національного суверенітету, то ми просто втратимо державу", - підкреслив лідер "Свободи".

Раніше Олег Тягнибок заявив, що Партію регіонів інструктує Путін, використовуючи схему, за якої до влади прийшов Володимир Путін.

Винники Plus  за матеріалами: tsn.uaglianec.com.ua


Читайте також:
Коментарі
avatar