У порівнянні з Україною Білорусь ще здаватиметься нам демократичною державою, - екс-міністр
17.02.2011

Колишній міністр економіки в уряді Юлії Тимошенко Богдан ДанилишинКолишній міністр економіки в уряді Юлії Тимошенко Богдан Данилишин пояснив, що чинна українська влада не переслідує членів попереднього уряду, що належали до "Нашої України", тільки тому, що, між нинішнім Президентом України Віктором Януковичем та його попередником Віктором Ющенком "існують домовленості", - йдеться в інтерв'ю екс- міністра для чеської газети Lidove Noviny.

"З того, що відбувається, очевидно, що переслідують саме людей, близьких до колишнього прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, і членів уряду з БЮТ. Але ж уряд був коаліційний, до нього разом із БЮТ входила "Наша Україна" Це, як мінімум, дивно, що міністрів, які представляли "Нашу Україну", залишають у спокої", - зазначив Данилишин.

"Існують певні домовленості, які почалися з того, що колишній Президент Віктор Ющенко фактично передав свої голоси у другому турі президентських виборів Віктору Януковичу, закликавши виборців голосувати «проти всіх». Але я думаю, що і Ющенко, коли перестане бути потрібним, отримає від нинішньої влади своє", - додав екс-міністр.

Окрім того, Богдан Данилишин висловив побоювання, що в Україні встановлюється режим, який є сумішшю всього найгіршого, що існує на пост-радянському просторі. "Якщо події в Україні продовжуватимуть розвиватися так, як останніми місяцями, то у порівнянні з Україною Білорусь Лукашенка ще здаватиметься нам демократичною державою", - зазначив Богдан Данилишин.

Винники Plus  за матеріалами: zaxid.net, фото: tsn.ua

Читайте також:
 Публікації
 Винники
 Cпорт

Читайте також:
Коментарі
avatar