Дуже хотілося б дотягнути до Євро-2012, - Андрій Шевченко
18.04.2010
Андрій Шевченко сподівається, як капітан, виводити збірну України на матчі Євро-2012. Про це він сказав в інтерв’ю ТСН напередодні матчу 26-го туру Прем’єр-ліги з «Дніпром».

Андрій Шевченко"Останнім часом «Динамо» радує результатами. Тому багато хто говорить, що унас минула ігрова криза. Але ніякої кризи не було, просто ігровий спад. Я радий, що незважаючи ні на що ми його подолали і вийшли на свій оптимальний рівень. Стосовно долі золотих медалей чемпіонату скажу, що швидше за все, вона вирішиться у зустрічі з «Шахтарем». Упевнений, 5 травня на «Донбас-Арені» всі побачать красивий матч, в якому ми з «гірниками» напевно розіграємо чемпіонство", – заявив Андрій.

Лідер "Динамо" розповів і про секрети своєї результативності.

"Насправді ніякого секрету немає. Я просто виходжу і граю у футбол. Намагаюся викладатися на всі сто відсотків, оскільки розумію, що люди, які приходять на стадіон, хочуть бачити футбольне шоу. Заради цього більшість і приходить на стадіон", – розповів Шевченко.

Капітан збірної України розповів і про свої кар’єрні плани.

"Як довго я буду грати, залежить тільки від мого самопочуття. Мені б дуже хотілося дотягнути до Євро-2012 і вийти на поле в статусі капітана збірної України. Але просто ходити пішки по полю не в моєму характері. Якщо буду відчувати, що не потягну, закінчу кар’єру. Хоча, по правді кажучи, на це найближчим часом я не розраховую", – зізнався Андрій Шевченко.
Винники Plus
Джерело: ТСНЧитайте також:
Коментарі
avatar