Ветеран «Карпат» і збірної СРСР Олег Родін: «Карпати» повністю переграли «Металург»
20.04.2010
«Карпати» переграли «Металург» повністю і цілком заслужено взяли три очки, – вважає Олег Дмитрович. – Навіть коли команди стали грати в рівних складах, відчувалося, що наша команда контролює гру і в разі необхідності може додати в будь-який момент. У першій половині перевага «Карпат» була дуже великою. Навіть важко було сказати, хто ж грає вдома. За перші 45 хвилин наші гравці створили стільки моментів, що їх вистачило б щонайменше на два, а той на три матчі», – сказав Олег Родін.

«Відпочинок не пішов «Карпатам» на користь. Навпаки, він був на руку «Металургу». У першому таймі гра «Карпатам» давалася. Вони володіли повністю ініціативою, створювали моменти, забили гол. Можна сказати, що команда впіймала кураж і до свистка на перерву грала на високому емоційному підйомі. А от після відпочинку хлопці десь переосмислили те, що відбувається, десь знизився у них ігровий запал. До певної міри далася взнаки й втома. Грати в такому високому темпі всі 90 хвилин не так просто. До того ж самі знаєте, який зараз щільний календар. Тому десь підсвідомо й стали діяти більш обережно, впершу чергу дбаючи про безпеку своїх воріт», – додав Олег Дмитрович.

Фахівець також вважає, що на гру суттєво вплинули вилучення в складі обох команд, які на його думку не були виправданими.

«Момен, коли вигнали Федецького, вплинув на гру. По-перше, він додав психологічного натхнення господарям, які відчули, що у них є шанс врятуватися. Вважаю, що такий досвідчений гравець як Федецький одержав зовсім не обов’язкове вилучення. Він же знав, що має попередження. Тому я не розумію, навіщо він пішов на воротаря і наніс йому травму. Тим більше, було видно, що Коваль перший на м’ячі. До речі, так само я вважаю, що й Тейку не потрібно було грати руками. Чого він добився?.. Гол «Карпати» все рівно забили, але його команда залишилася в меншості і до того ж тепер він пропустить наступну гру. Так само як і Федецький. Артем створив додаткові кадрові проблеми перед важким і дуже важливим матчем з «Динамо», – сказав Олег Родін.

«Якщо ж узагальнити гру, то вона мені сподобалася. Особливо перший тайм. Я б ще хотів сказати про заміни. Розумію, що Зеньова, який знову нічим не вразив, треба було міняти. Щоправда його замінили на захисника. Але іншого виходу не було – вигнали Федецького і треба було закривати правий фланг оборони. Так само згідний із заміною Кополовця, який втомився. Ткачук допоміг Годвіну контролюбвати центр поля у кінцівці зустрічі. А от Голодюка, як на мене, не треба було міняти. Він грав зовсім непогано. Натомість Гурулі, який вийшов замість нього, помітно ослабив гру команди. Ті помилки, яких він припускався (перш за все технічного плану), гравець Прем’єр-ліги немає права собі дозволяти. Особливо наприкінці матчу за такого «слизького» рахунку, як 1:0. Але загалом, ще раз підкреслю, «Карпати» зіграли добре і заслужено перемогли, з чим я й хочу привітати гравців, тренерів та всіх уболівальників нашої команди», – підсумував екс-гравець «Карпат» і збірної СРСР.