Маркевич: "Якщо ми будемо ще й вигравати, то нічого поганого в цьому не буде"
02.06.2010

Головний тренер збірної України по футболу дав традиційну передматчеву прес-конференцію напередодні товариського матчу зі збірною Норвегії.

-Як би ви оцінили стан шістьох гравців молодіжної збірної України, які прибули в національну команду для підготовки до матчу з Норвегією?

Мирон Маркевич- Нормальний в них стан. Тому що вони пройшли збори з "молодіжкою". І зараз, судячи з того, що я побачив по першому тренуванні з їх участю, всі ці хлопці в непоганій формі. Подивимося, як вони проявлять себе в матчі. Необхідно дати їм зіграти, коли така можливість з'явилася. Я дуже радий, що ми зможемо перевірити в справі хлопців, які поповнили нашу команду.

- Чи не змінилися ваші плани на матч відносно голкіпера? Місце у воротах займе дійсно Дикань?

- Так.

- Він відіграє весь матч?

- Якщо, дай Бог, не буде травм.

- Хто буде капітаном у відсутності Шевченка?

- Тимощук.

- Чи згодні ви з думкою, що збірна України змінює свій ігровий стиль на більш атакуючий!

- Так, це правильно підмічено: ми хочемо атакувати. Тим більше, що у нас є футболісти, які вміють це робити - і Шевченко, і Алієв, і Мілевський, і Коноплянка, і Олійник. Всі ці футболісти нападники - хто зараз, хто в недалекому минулому. Тому ми дійсно робимо акцент на атаку. Але при цьому нас дуже турбує оборона, тому що в матчі з румунами ми пропустили обидва м'ячі практично з нічого. Та й у збірної Литви були можливості вразити наші ворота. Тому оборона - це наш головний біль.

- У збірній Норвегії високі, міцні футболісти. Як плануєте боротися з цією проблемою? Адже футболісти вашої команди - не найкращі борці у верховій грі...

- Ви маєте рацію. Ми чудово розуміємо стиль гри збірної Норвегії, очікуємо велику кількість передач верхом. Але я сподіваюся, що наші захисники - Русол і Чигринський - зможуть знайти якесь протиотруту. У цілому ж, ми більше будемо робити акцент на своїй грі, будемо прагнути опустити м'яч вниз і грати якомога швидше. Це наше стратегічне завдання на гру.

- В Україні викликав хвилю обурень телевізійний коментар матчу зі збірною Румунії однієї відомої у футболі людини, прізвище якої я не хочу називати. По ходу всієї гри він дозволяв собі ображати футболістів вашої команди. Ви маєте намір якось впливати на цю ситуацію?

- Тут все просто. Людині не вдалася кар'єра, і він зараз злий на всіх. Але він вести репортаж вже не буде.

- Чи відновився Яковенко після травми?

- Так, відновився, але рішення щодо того, чи зможе він зіграти, ми ухвалимо після сьогоднішнього тренування.

- Зараз у вашому розпорядженні всього два номінальних форварда - Девіч і Зозуля. У зв'язку з цим, чи можна очікувати, що завтра збірна України зіграє з одним нападаючим? Якщо так, то чи отримає він належну підтримку з флангів?

- Так, Зозуля буде діяти на вістрі. Але Ярмоленко, Коноплянка, Олійник - колишні нападники. Дуже б хотілося, щоб вони зіграли в атакуючому ключі. Не важливо, скільки виходить на поле номінальних нападників, важливо, як команда грає в атаці. Ось це найголовніше.

- Збірна України зіграє експериментальним складом. У зв'язку з цим, яке першочергове завдання стоятиме перед вашою командою в майбутньому матчі?

- Те ж, про яке я неодноразово говорив: нам відведено два роки, щоб поставити гру команди, щоб ми грали у футбол, а не мучилися. Для нас це зараз основне завдання, і ми не будемо відхилятися від нього. Але, звичайно, якщо при цьому ми будемо ще й вигравати, то нічого поганого в цьому не буде.

- Олег Гусєв на позиції правого захисника - це творчий пошук або довгострокове рішення?

- Думаю, що він вже нікого на цю позицію не пустить. Я з самого початку збору розмовляв з Олегом на цю тему, і на перших порах він не дуже хотів грати захисника, але я його бачу саме на цій позиції. І в останніх двох матчах Гусєв підтвердив, що грає на своєму місці. У всякому разі, грубих помилок в обороні він не допускав. При цьому він може грати і на атаку.
Винники Plus
Фото: ua-football.com
Джерело: dynamomania.com


Читайте також:
Коментарі
avatar