Кононов: Гра була дуже складною
06.03.2010

По завершенні сьогоднішнього матчу 19-го туру чемпіонату України з футболу між луганською «Зорею» та львівськими «Карпатами», в якому галичани перемогли з рахунком 2:0, головні тренери обох команд – Анатолій Чанцев та Олег Кононов – поділилися своїми враженнями від гри та відповіли на запитання журналістів, повідомляє Інформаційний центр ФК «Карпати».

Олег Кононов, головний тренер «Карпат»:

– Гра була дуже складною. Погодні умови сказали своє слово. У нас минулого тижня була непроста гра з «Металістом», а «Зоря», до речі, мені дуже сподобалася в матчі з «Дніпром». Сьогоднішня зустріч викликала певні побоювання. Але в цілому грою я задоволений, за винятком періоду наприкінці матчу. Коли ініціативу перехопили футболісти «Зорі», нам було непросто.

Запитань до наставника «Карпат» у присутніх журналістів не було.

Анатолій Чанцев, головний тренер «Зорі»:

– Насамперед я хочу подякувати вболівальникам «Зорі», які протягом всього матчу підтримували команду. Велике їм спасибі. На жаль, нам не вдалося потішити їх результатом.У першому таймі у нас була провалена середня зона, звідки нам завдавали чимало ударів по воротах, і одна з атак «Карпат» завершилася призначенням пенальті. У перерві ми внесли деякі корективи і в другому таймі вирівняли гру.Якби використали ті моменти, які були, можливо, нам вдалося вирвати хоча б нічию, але, на жаль, зробити цього не вдалося. Якщо говорити про якість поля, то обидві команди були в однакових умовах, але, на мій погляд, «Карпати» швидше адаптувалися до нього, і в першому таймі у них була перевага.

– Чим викликана заміна Скоби в першому таймі?

– Скоба отримав жовту картку. Для нього вона була вже четвертою в сезоні.До того ж, отримавши картку, він продовжував порушувати правила, і я побоювався, що суддя може показати йому другу жовту.

– Чи буде у Джихані шанс хоча б на заміну?

– Звичайно, буде. У всіх буде свій шанс.Сьогодні низка гравців не показала своїх найкращих якостей. Я не буду називати прізвища, але думаю, що вже в найближчій грі з «Закарпаттям» у Паріта буде шанс.

– Заміни, які ви зробили, виправдали себе?

– Я думаю, що Віценець непогано увійшов у гру. Від Волкова я чекав більшого, тому що в грі з «Дніпром» за молодіжний склад він непогано проявив себе. Я сподівався, що з його різкістю, його швидкістю і дриблінгом ми посилимо атаку. Але цього зробити не вдалося. Рудика не зіпсував гру. За такої погоди дуже важко увійти в гру, а ще складніше її підсилити.

– У другому таймі були провали. Хлопці не встигали відходити назад...

– Вибачте, я вас переб’ю. Ви знаєте, в першому таймі у нас дуже слабо зіграла середня лінія, в результаті чого у нас були розриви. Це погано для командної гри. У другому таймі вже був поспіх, а наприкінці ми просто перейшли на елементарну навалу. Хлопці вже не контролювали свої дії. Думаю, що фізично все ж вони виглядали непогано.

 ZIK


Читайте також:
Коментарі
avatar
A Кононов молодчага!!!
avatar