Я "вмирав" за "Карпати", а зараз можу втратити місце у збірній, - Федецький
03.02.2012
Винники PlusГравець львівських "Карпат" та національної збірної України Артем Федецький в інтерв’ю сайту "Футбол 24" розповів про власну підготовку до сезону. Нагадаємо, футболіст через суперечку із керівництвом клубу тренується із дублем.

- Артеме, мабуть, не звично в цей період тренуватися в засніженій Україні? Зазвичай, ви в цей час перебуваєте в Туреччині, Іспанії…

- Звісно, в цей час раніше працював в теплих країнах з м’ячем, над тактикою. А зараз обставини склалися так, що змушений залишитися в Україні. Погодні умови не сприяють хорошій підготовці. Але нічого не вдієш, потрібно призвичаюватися.

- Ви увесь цей час тренувалися із дублем "Карпат"?


- Не увесь. Медики не рекомендують мені тренуватися на штучних полях. Лікарі "Карпат" та "Шахтаря" знають про це.

- Тож, ви більше бігаєте і менше працюєте з м’ячем?

- Так, виконую бігові вправи, покращую дистанційну швидкість. З м’ячем, хоча і менше, але все-таки працюю. Синтетика жорстка, має специфічне щеплення зі взуттям. При роботі на штучному покритті у мене можуть статися рецидиви старих травм. Тому, обмежую такі тренування.

- При такій роботі можна бодай наблизитися до оптимальних кондицій?

- Набігав багато кілометрів, тому фізично я готовий доволі добре. Ставлюся самокритично до своєї підготовки. Звісно, було би більше користі, якби я працював разом з командою, мені ж потрібна ігрова практика. Але це таке, в цій ситуації добре, що у фізичному плані почуваюся впевнено.

- Артеме, не має відчуття, що зараз під загрозою є ваша участь в Євро-2012?

- Безумовно, такі відчуття є. У мене була давня мрія – потрапити у національну збірну. Вона реалізувалася. Отримав виклик у збірну, виступаючи за "Карпати". Львівський клуб, вважаю, для мене багато чого зробив.

Водночас, я теж зробив достатньо багато для "Карпат". Бували ігри, які доводилося проводити з температурою, інколи доводилося роботи свою роботу на уколах. Ніколи не шукав відмовок для того, щоби не виконувати свої обов’язки. Можна сказати, "вмирав" на полі заради команди, клубу, львівських уболівальників. Зараз не приємно, що "Карпати" дали мені шанс грати в збірній, а зараз його можуть забрати.

Кожен футболіст мріє зіграти на чемпіонаті Європи. Прикро, що зараз можу втратити місце у збірній. Я, як і раніше, виконую свої обов’язки. Тому мені не зрозуміло, чому я опинився в дублі.

Спортивний режим не порушую, вимоги у спортивному плані до себе не понижую. Такого не було і не може бути. Тому, для мене ця ситуація є дивною і не зрозумілою. Але я буду виконувати свої професійні обов’язки до кінця, щоби не сталося, я повинен залишатися професіоналом.

- Тренерський штаб збірної не контактував з вами, не цікавився ситуацією?

- Ні… Зрештою, у цьому і потреби не має. В пресі про мою ситуацію було достатньо інформації і я би наставникам збірної нічого нового б не повідомив.

- Взагалі, ситуація хоч якось зрушилася із мертвої точки? Володієте інформацією про перебіг переговорів "Шахтаря" з "Карпатами"?

- Мені нічого не відомо. Якщо я і далі в дублі, значить нічого не змінилося. Навіть не знаю, як далі розвиватиметься ситуація. В неділю "Карпати" повернуться із Туреччини. У хлопців буде кілька вихідних, а потім вони знову полетять на збори.

Що ж буде зі мною, я не знаю. Працюю з дублем. Для мене ця ситуація не приємна, але у будь-якому випадку повинен виконувати свої обов’язки. Не хотів би, щоби хтось подумав, що в мене є претензії до керівництва "Карпат". Просто мені не зрозуміло чому я тренуюся з дублем, а не з основою.

Андрій Захарчук

 Джерело: football24.ua, фото: fckarpaty.lviv.ua

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Читайте також:
Коментарі
avatar