Ігор Суркіс: рівень "Динамо" - це Ліга Європи
16.03.2010

fcdynamo.kiev.ua Поточний сезон став вже десятим з того часу, коли київське "Динамо" востаннє долало груповий етап Ліги чемпіонів. Президент динамівців Ігор Суркіс пояснює це тим, що "Динамо" не дотягує за рівнем до найкращих клубів Європи.

"Гру проти "Барселони" бачили всі. Так що кожен може сам робити висновки. Я думаю, що все виглядало закономірно. На рівних змагатися з командами такого рівня ми поки не можемо", - констатує Ігор Михайлович.

"Але я не згоден з тим, що "Динамо" стало гіршим, ніж раніше. Наша біда в останні роки була в тому, що ми ніяк не могли забути 1997-99 роки, коли "Динамо" було серед найкращих в Європі. Ми хотіли якнайшвидше ті часи повернути, тому не жаліли для цього ні сил, ні коштів. Зараз, коли пройшов час, вже можна спокійно згадувати ті роки. Згадувати як казку. Тому що тоді все казково зійшлося на нашу користь. Повернення Валерія Лобановського співпало з розквітом таланту Андрія Шевченка. І ще трохи нам тоді пощастило. Все разом і створило враження, що ми вже там, вже в одному ряду з "Барселоною", "Реалом", "Арсеналом", "Баварією"...

Якщо тепер переглядати ті матчі проти цих суперклубів, вже спокійно, без емоцій, то розумієш, що в той час у нас просто був зліт. А ми на хвилі успіху вирішили, що це наш справжній рівень і ми можемо рости далі. Життя все поставило на місця", - вважає бос "Динамо".

"Якщо об'єктивно, то наш рівень сьогодні - Ліга Європи. І ми повинні були туди потрапити, якби не сенсаційна поразка "Барселони" від "Рубіна". Але хочеться більшого, хочеться справжнього! Думаю, що в Лізі Європи ми б грали не гірше, ніж у минулому році в Кубку УЄФА. Що стосується рівня Ліги чемпіонів, то погодьтеся, що він вищий за рівень будь-якого чемпіонату...

Про нашу першість не говорю. Чемпіонат України росте, але дуже повільно. Коли після Ліги чемпіонів повертаєшся до матчів у Запоріжжі, Одесі, Сімферополі - це як з Марса спускаєшся! Ця футбольна атмосфера у нас буває тільки на деяких стадіонах. Але якщо при переповнених трибунах Ліги чемпіонів "Динамо" грає у футбол, то в Україні, за винятком хіба що "Шахтаря", з нами виходять битися, а не грати. Ми, в цілому, навчилися перемагати в таких "боях", але що це дає для зростання? Навіщо нам це вміння в Європі?", - з жалем сказав Суркіс.


Насамцінець Ігор суркіс поділився власним баченням, за рахунок чого "Динамо" може добитися успіху у міжнародних турнірах.

"Можливо, це виглядає занадто самовпевнено, але я вірю в "Динамо"! Вірю в те, що саме в нашому клубі зможуть розкрити свій талант тренери і футболісти. Думаю, не варто повторювати, що всі необхідні для цього умови у нас створені. Вірю в наших вболівальників, які не дадуть команді виступати не на високому рівні. "Динамо" просто не може не перемагати! Тому що це "Динамо", оскільки у нього, крім мене, вірить армія вболівальників як в Україні, так і в усьому світі. Адже той злет десятирічної давності не був випадковим. Потім теж були невдачі і розчарування. Але ми продовжували працювати й результат прийшов. Сподіваюся, що саме нинішнє "Динамо" досягне успіхів вже найближчим часом", - підсумував Суркіс.

TCH


Читайте також:
Коментарі
avatar