Я не хворію на шоуманію і не хочу, щоб на мні заробляли, - Ляна Новак (ВІДЕО)
04.11.2011

Винниківська співачка розповіла журналісту газети "Винниківський Вісник" Ларисі Кубській, чому ми не бачимо її на "Фабриці зірок-4", про нові проекти та життя поза сценою.

Ляна Новак (Уляна Латик) вже не один раз підкорювала зірковий Олімп. Це закономірно, бо співає дівчина з шести років, здобула неоціненний вокальний досвід у відомому колективі "Мартин хор", хористами якого були Віталій Козловський, Еріка та ін. Була визнана львів'янами кращою співачкою року, мала шалену популярність, співаючи в столичній групі "Тріши", зрештою, може похвалитися численними перемогами на пісенних фестивалях - від всеукраїнських до місцевих. Після народження донечки Катрусі, якій зараз 4 роки, Уляна мала пропозиції співпраці навіть від Алли Пугачової, але терези переважили у бік родини.

- Ляно, ви пройшли три тури кастингу "Фабрика зірок-4". Чому припинили змагання?

- Порожній конверт означав, що я є однією із 20 конкурсантів, яких запросили пожити тиждень у зірковому домі, аби потім відібрати половину для участі в телешоу. Перед заселенням дали почитати контракт, який підписують з усіма, хто братиме участь у "Фабриці". Але цей контракт каналу не дає ніякого заробітку. Його умови кабальні, а суми за концерти смішні. Більшість учасників готові підписати будь-який папір, аби бути на екрані, я - ні. Мені не потрібно просто світитися в телевізорі, у мене немає зіркової недуги. Такі шоу дають хвилинну популярність: поки тебе бачать на екрані - пам'ятають, а далі - забувають. Пісенна кар'єра ж тупцює на місці.

- Для чого ж тоді йшли на "Фабрику"?

- Від самого початку продюсером мав бути Кіркоров, потім - Сердючка. У результаті став Кузін, а це зовсім інший рівень.

- На рішення журі вплинуло те, що під час перевдягання на сцені заклинило застібку на сукні?

- Не думаю, адже в першу чергу звертали увагу на вміння співати. Мені сказали, що я занадто професійна для "Фабрики зірок".

- Яка доля першого сольного відео "Милий"?

- Це власність компанії "Гетьман", а не моя. Тому я не можу його використовувати. Мій особистий перший відеокліп - "Не плач".

- Ви є рекламним обличчям ТМ "Гетьман ". Чому погодилися на рекламу алкоголю, адже у всьому світі намагаються боротися з пияцтвом, а не пропагувати спиртні напої?

- Олег Скрипка рекламує віскі, Скрябін - пиво, і цей перелік легко продовжити... Але не можна звинувачувати у всьому рекламу. Я вважаю, що ті люди, які зловживають алкоголем, й далі будуть пити. Та й відомо, що більше хочеться того, що заборонене, а доступне - не цікавить. Я, наприклад, рекламувала горілку, але жодного разу її не пробувала.

- Що не рекламували б?

- Мабуть, прокладки і тампони, бо це особисте.

- Ви продовжуєте займатися дизайнерською роботою?

- Дизайн став хобі. Виготовляю сукні тільки для себе і балету, адже для сцени куплені речі не підходять, потрібно виглядати не так, як інші. Власне імідж і допомагає вирізнятися. Як що говорити про роботу, то я спробувала працювати вже за багатьма професіями. Коли в країні була криза, нерухомість не продавалася, бізнес чоловіка не приносив колишніх прибутків. Життя примусило мене самостійно зайнятися автомийкою. Там я була і керівником, і бухгалтером, і контролером, і шпалери клеїла... Минулого року ми спробуваий новий бізнес - покерний клуб. Без перебільшення, я є найкращим гравцем у техаський покер серед жінок у Львові. Зайняла II місце на турнірах з техаського покеру. Мені часто програють, бо думають, що я блефую. А я цього не вмію, та мені не вірять!

- Коли побачимо телевізійний фільм "Конфетки" з вашою участю?

- На жаль, його не знімають. Я написала сценарій, знайшла спонсора. Це мала бути романтична комедія, щось на кшталт "Секс і місто". Для зйомок фільму необхідна сотня фахівців. Дня серіалу не вдалося знайти людей, які справді хочуть працювати.

- Під час виступу на святі Незалежності у Винниках деякі мешканці були незадоволещ що ви співали російською...

- Із чотирьох композицій усього одна була російськомовною. Я не бачу в цьому нічого страшного. Ми цивілізована нація. Нас вчили, що шовінізм - це погано, а патріотизм - добре. Співаю переважно україномовні пісні. Багатьом подобаються такі композиції, як "Чарівна скрипка", "Пісня про маму", "Не плач", "Підманула", "Не будемо пити".

- На виступи ви завжди їздите з охоронцем?

- Одного разу мене запросили співати на ювілей до 25-річного молодика. Я заходжу в зал, а там - купа п'яних хлопців, які щойно вийшли з бані. Співати я мала під... караоке! Коли я відмовилася, ювіляр поліз до мене з кулаками. Добре, що поряд був Валерій! З того часу чоловік заборонив їздити самій на концерти. Невеличкий інцидент стався і на День Незалежності у Винниках. Охоронцеві довелося заспокоювати п'яного "гостя", який нахабно поводився. Найбільше я люблю співати для дитячої аудиторії.

- Над чим зараз працюєте?

- Нещодавно закінчилися зйомки нового відеокліпу на пісню "В ритме мира", прем'єра якого відбулася на каналі "МІ" у жовтні. Це танцювальний кліп, в якому, до речі, ми показали шматочок нашого сімейного бізнесу, зокрема - покерну гру. Зараз готую новий альбом з такою ж назвою, а пісні, які входитиму ть у нього, звучатимуть українською, російською і англійською мовами. У Польщі вже відбувається ротація пісні "В ритме мира". Там значно легше "запустити" пісню для розкрутки, аніж в Україні. Працюю ще над однією новою піснею, яка стане основою "зимового" кліпу.

Незабаром поїдемо в тур по клубах України: Одеси, Дніпропетровська, Криму.


Читайте також:
Коментарі
avatar