Імена: Анатолій Тищенко - людина, яка пам’ятає все (ВІДЕО)
16.12.2011
Анатолій Тищенко з гравцями командиНе багато великих міст можуть похвалитися такою кількістю футбольних імен, яку має невеличке містечко Винники.

Богдан Маркевич, Ростислав Поточняк, Роман Покора, Мирон Маркевич, Роман Весна, Юрій Гданський, Ярослав Грисьо, Андрій Завидовський, Ігор Снігур, Богдан Маслюкевич, Роман Оліяр, Степан Коваль та інші, хтось більше, а хтось менше залишили свій слід в футбольній історії. Матчі прем'єр ліги України зараз обслуговують арбітри з Винник Юрій Грисьо (син відомого арбітра Ярослава Грися) та Юрій Можаровський.

Більшість із них були і зараз є футболістами, тренерами, чи арбітрами, які можна сказати, завжди на видноті у вболівальників. Але є в командах посади, про які рідко розповідають преса і телебачення, але ці посади - невід'ємна ланка колективу, яка працює на загальний результат.

Як і зараз, так і за союзних часів, посада адміністратора вимагала не лише ненормованого робочого графіка та щирої любові до клубу, а й серйозних зв’язків. Хоч минуло вже багато років, винниківчанин, в минулому адміністратор львівських "Карпат" Анатолій Тищенко пам’ятає прізвища всіх своїх колишніх співробітників, головних та бокових суддів, які працювали на матчах зелено-білих, функціонерів та всіх інших, хто мав стосунок до львівської команди...Джерело: fckarpaty.lviv.ua

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Читайте також:
Коментарі
avatar