Роман Гданський:" Завдання виграти Прем'єр-лігу Львівщини ніхто не відміняв"
11.03.2012
Винники PlusУ свіжому номері газети "Винниківський Вісник" головний тренер місцевого футбольного клубу "Рух" Роман Гданський розказав про підготовку команди до нового чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області.

Як триває передсезонний збір "Руху"?, - розпочав розмову журналіст газети Володимир Гаврилів.

- Наразі проводимо щоденні тренування, які поєднуємо з контрольними поєдинками. Зіграли внічию з вищоліговою "Оболонню" - 0:0 і перемогли першоліговий ФК "Львів" - 2:1, мінімально поступилися і друголіговій "Скалі" з Моршина - 3:4. Також заявилися в турнірі, і присвяченому світлій пам'яті відомого тренера Ернеста Юста.

- Чи маєте сприятливі умови для підготовки колективу?

- Так. Завдячуючи президенту клубу Григорію Козловському, маємо все необхідне для повноцінної підготовки футболістів до нового і чемпіонату.

- Яке завдання стоїть перед командою?


- Завдання те, що й було - здобути золоті медалі Прем'єр-ліги Львівщини. Його ніхто не відміняв. Саме цього прагне наш президент Григорій Козловський.

- Минулорічні баталії засвідчили, що задля реалізації цього завдання треба підсилити склад "Руху" новими виконавцями. Скільки дебютантів побачимо цьогоріч?

- Уже зараз з нами до сезону готуються семеро новачків. Це - польові гравці Юрій Гусаківський, Микола Грешта, Богдан Костик, Андрій Баглай, Максим Лук'янов і воротарі Юрій Шевчук, Андрій Бандрівський. Із тих, хто виступав у минулому сезоні, ніхто також не покинув команду.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: "Винниківський Вісник"

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Читайте також:
Коментарі
avatar