Ігор Тимець: “Усі заходи музею будуть обов’язково гарними та цікавими”
13.08.2012
Як відомо, у Історико - краєзнавчому музеї міста Винники часто відбуваються різні заходи, які організовуються з однією метою – зацікавити людей до чогось, розважити їх. Наразі музей готується до проведення нових заходів у місті.

Про це та інші ідеї музею розповів Ігор Васильович Тимець - директор Історико - краєзнавчого музею.

- Ігоре Васильовичу, як відомо, у музеї на його базі вже був проведений один урок для школярів. Цікаво, як діти відреагували на такий урок?

- Так, у нашому музеї один урок історії у 6-ому класі (про виникнення керамічного виробництва) дуже добре провела Наталія Білас (вчений секретар музею, доцент кафедри археології та історії стародавнього світу ЛНУ ім. І. Франка). Саме тому вважаю дійсно цінною і корисною ідею працівників музею проводити уроки на базі музею для школярів. Адже вони справді будуть цікавими для них і викликатимуть у дітей бажання більше заглиблюватися в інформацію.

- Пане Ігоре, як часто Ви змінюєте експозицію у музеї по вул. Галицькій, 26?

- Останній раз постійну експозицію у музеї змінили ще у 2008-му. Наразі лише роблять певні доповнення. Адже постійну експозицію створюють на певний час, а пізніше повністю перебудовують.

- Скажіть, будь ласка, декілька слів щодо організації та проведення заходів у залі змінних виставок у музеї.

- У нас є певні успіхи в цьому напрямку. У залі змінних виставок на вулиці Івасюка, 5 раз на місяць проводяться різноманітні змінні виставки. Наразі є виставка до ювілею греко - католицької церкви у Винниках. А раніше була організована виставка фотосвітлин і був введений каталог пам’яті Юліана і Андрія Дорошів, які пов’язані з Винниками (Андрій Дорош фактично був піонером української кінематографії на наших теренах).

- Чи є ще чим потішити мешканців міста?

- Думаю, що так. Адже у надбаннях музею є ще й щорічне наукове видання. У основу цьогорічного випуску ( а це буде вже п’ятий випуск ) увійдуть матеріали з минулого семінару… Також наразі готується нове видання з історії міста Винник. Крім цього, у листопаді в музеї відбудеться новий науковий міжнародний семінар з історії української археології. Та це ще не все, адже музей планує багато різних заходів, але інформація про те, якими саме будуть ці заходи, поки що залишається у таємниці. Наразі можу сказати одне – усі вони будуть обов’язково дуже гарні та цікаві. Наприклад, одним з таких буде захід з нагоди 660-річчя м. Винники. В основному ж, більшість заходів відбудеться восени.

Розмовляла Юліана Казімова

 

 


Читайте також:
Коментарі
avatar