«Ми – переможці Кубка Львівщини!!!», - Григорій Козловський
02.10.2012

Президент "Руху" Григорій Козловський
фото: Андрій Жук
Позаминулої неділі Винниківський «Рух» здобув Кубок Львівської області. Журналіст газети "Винниківський вісник" Володимир Гаврилів пропонує читачам інтерв‘ю з Президентом цьогорічних кубкових тріумфаторів – Григорієм Козловським.

– Пане Григорію, щиро вітаю Вас із цією перемогою. Ви вірили у неї перед поєдинком?


– Про бажання здобути цей Кубок я заявив ще взимку. Тому ми впевнено йшли до цього здобутку. Але фінал – це завжди лотерея. Тому під час поєдинку разом із тренерами дуже хвилювався. Перед матчем ми підготували й розглянули декілька варіантів розвитку подій. І вийшло так, що сама гра розгорнулася не за нашим «сценарієм». Адже ми розуміли, що суперники зможуть забити м‘яча лише після нашої помилки. Так і трапилося. Наші захисники помилилися, а суперник цим скористався. Зрозуміло, що відігруватися завжди важче. Тим паче, у фіналі. Тому під час гри нам було дуже важко саме психологічно. Карпатівці робили все, щоб затягувати час. А ми були вимушені атакувати.

– Було помітно, що у цей важкий момент на полі з‘явилося двоє нападників – на допомогу Мигалевському вийшов досвідчений Манорик. Чи не було це певним ризиком у такій відповідальній грі?

– Так. Це був величезний ризик. І наші тренери – Роман Гданський і Юрій Гданський – пішли на цей крок. Зауважу, що за весь сезон вперше ці нападники зіграли разом. Це був вимушений крок за форс-мажорних обставин. Але цей ризик себе виправдав. Адже першим дотиком до м‘яча Роман вирівняв становище!

– Саме Романа Манорика було визнано кращим гравцем фіналу. Ви також дотримуєтеся цієї думки?

– Звичайно. Він у цьому поєдинку був кращим. І мені дуже приємно, що Роман – вихованець винниківського футболу.

– До речі, оцінюючи склад «Руху» у фіналі, зауважив, що на поле виходило п‘ятеро вихованців винниківського футболу. Ви й далі дотримуєтеся «правила», що половина складу має бути з місцевих вихованців?

– Повірте, я був би щасливий, коли б вони всі були нашими вихованцями. Але зараз це зробити нереально. Хоча ми й працюємо над цим питанням.

– Коли ми вже заговорили про місцевих вихованців, то хотів би Вас запитати про Романа Назаркевича. Цей потужний і талановитий захисник уже давно не з‘являється у складі «Руху». Багато вболівальників цікавляться, чому його немає у команді?

– Я дав Романові вибір: або виступи у нашій команді, або робота на підприємстві. Він вибрав другий варіант. Адже там у нього значно більша зарплата. Це його вибір.

– Під час поєдинку між уболівальниками чув розмови, що Ви посперечалися з власником суперника на значну суму. Чи це правда?

– Правда. Але сперечалися ми не за перемогу в Кубку Львівщини, а за першість у Прем‘єр-лізі. Тому питання, кому ж дістанеться дуже значна сума – залишається й надалі актуальним.

– Багато вболівальників цікавляться долею «Руху». Коли здобудете всі титули Львівщини, то якими будуть Ваші наступні кроки?

– Я ніколи не роблю непродуманих кроків. Спочатку треба ще здобути ці титули, а вже після цього розглядатимемо нашу подальшу долю. Зараз я отримую велике задоволення від виступів «Руху». Я всі робочі дні важко працюю, щоб у неділю піти й насолодитися виступом нашої команди. Мені приємно здобувати перемоги, досягати поставленої мети. Мені приємно, що після 63-ох років, відколи винниківський клуб здобував цей трофей, ми зуміли знову здобути його для Винник! Адже наші земляки володіли Кубком Львівської області ще в 1948 і 1949 роках, коли капітаном цієї команди був нині покійний Богдан Маркевич. І коли ми перемогли, то в мене й у ветерана винниківського футболу Юрія Гданського на очах виступили сльози.

Було приємно спостерігати за винниківськими вболівальниками. Їх цього недільного дня на стадіоні було дуже багато…

Я давно не бачив такої фанатичної підтримки наших уболівальників. Я хочу від щирого серця подякувати їм за їхню підтримку. Адже це перемога для них, для Винник!

– Дякую Вам за розмову й бажаю успіхів і нових здобутків.

Читайте також:
Коментарі
avatar