«Чужі капці не тиснуть?» - зі злістю запитав власник пограбованої дачі
05.07.2017

Сайт «Винники плюс» продовжує публікацію матеріалів про кримінальні події у Винниках минулих років. Сьогодні своїми спогадами ділиться колишній керівник винниківських правоохоронців Рустам Казімов.

«У другій половині 90-років, коли я прийшов у Винники, тут постійно траплялися випадки крадіжок автомобілів, - згадує екс-правоохоронець. – Причому, не всі потерпілі поспішали звертатися з заявами у відповідні органи. Та невдовзі оперативно-пошукові заходи дозволили нам виявити групу злочинців із мешканців Винник і навколишніх сіл, які на цьому спеціалізувалися. А приводом зайнятися цими особами стала крадіжка з дачі в сусідньому з Винниками селі Вульки. Із дачного будинку злочинці вивезли все, що там було: меблі, одяг, взуття, фіранки тощо. І всі ці крадені речі правоохоронці виявили в одній із квартир на вулиці Івасюка у Винниках.

Щоб усе це повернути власникові, нам довелося випрошувати вантажівку в місцевих комунальників. Коли ми запросили потерпілого впізнавати викрадене в нього майно на згадану квартиру, то на ногах у господині він побачив  капці своєї дружини. І потерпілий зі злістю звернувся до цієї жінки: «Що, крадені капці не тиснуть?».

Але це ще було не все. У згаданій квартирі під час обшуку ми виявили 29 штук автомобільних магнітофонів. Так ми дізналися, хто ж займається у Винниках крадіжками автомобілів».

Як розповів Рустам Казімов, після арешту бандитів випадки крадіжок автомобілів припинилися.

«Під час допиту бандити зізналися, що поцупили авто в правоохоронця, який мешкав у Винниках, - продовжує розповідь Рустам Казімов. – Злочинці детально розповіли про те, що вимагали в потерпілого 500 американських доларів за повернення машини й отримали половину цієї суми. Та решти так і не дочекалися, тому, знявши з автомобіля 4 колеса та автомагнітофон, залишили її на Тракті Глинянському у Львові, повідомивши про це жертву.

Бандити пояснювали, що ці речі зняли з авто в рахунок другої половини суми призначеного викупу. Та ще більше здивував правоохоронців сам потерпілий колега. Адже він навідріз відмовився визнавати факт крадіжки в нього його машини! «Такого не було, я нікому нічого не платив», - уперто переконував своїх колег потерпілий правоохоронець».

Володимир ГАВРИЛІВ

Читайте також:
Коментарі
avatar