Обкрадали своїх благодійників
13.07.2017

Сайт «Винники плюс» продовжує публікацію матеріалів стосовно  криміногенної ситуації у Винниках у минулі роки. Сьогодні про кримінальні прояви розповідає екс-керівник винниківських правоохоронців Рустам Казімов.

«Після заснування  на території Винник благодійної організації тут з‘явилося багато нових мешканців, - каже Рустам Казімов. – Звичайно, що не всі винниківчани радо сприйняли нові обставини. Було багато нарікань, адже тут поселялися люди, які з різних причин опинилися на вулиці. Дехто з них вів антисоціальний спосіб життя. Та були винниківчани, які шкодували таких людей, намагалися їм допомагати. Пригадую, що одна бездітна сім‘я навіть узяла до себе на проживання одного 27-річного парубка зі згаданого соціального притулку. Чоловік у них певний час мешкав, чим міг – допомагав. Та згодом з‘ясувалося, що він це робив нещиро, він не мав жодних добрих почуттів до своїх благодійників. Бо однієї ночі він їх обікрав!

Увесь час проживання в будинку своїх благодійників цей хитрий парубок тихцем роздивлявся, що й де лежить. Де господарі ховають коштовні речі й гроші. І однієї ночі, коли всі мирно спали, зловмисник піднявся з ліжка, спакував усе цінне й утік. Після цього потерпілі благодійники звернулися з відповідною заявою до правоохоронців. Через декілька днів було встановлено, що з краденим зловмисник поїхав у Хмельницький. Там частину грошей витратив на стільникові телефони. Згодом він перебрався у Херсон, де за крадені гроші придбав велосипед. Там його й було затримано».

Ще один випадок трапився з власником одного з ресторанних закладів у Винниках, який також сердечно пошкодував мешканця благодійної організації. І згодом дуже жалів про свою доброту. Бо його також обікрали.

А було так: трішки освоївшись і розгледівшись на новому місці праці й, одночасно, проживання, бо йому власник дозволив ще й там мешкати, чоловік також скоїв крадіжку.

«Після одного з весіль, яке відбулося в згаданому ресторанному закладі, працівники поклали «виручку» в умовлене місце, - розповідає далі Рустам Казімов. – А новий працівник, дізнавшись про це, темної ночі викрав усі кошти (30 тисяч гривень). Після цього він утік. Хоча через певний час правоохоронці його знайшли та затримали. Обидва невдячні зловмисники відповіли за свої злочини перед законом».

Володимир ГАВРИЛІВ

Читайте також:
Коментарі
avatar