Мирон Маркевич: "Головне, щоб футболісти, які цікавлять нас показували стабільний футбол"
18.03.2010
 Києві відбулася планова зустріч тренерського штабу збірної України, про яку кореспондентові «СЕ» розповів наставник національної команди.

- Зустріч носила робочий характер, - підкреслив Мирон Маркевич. - Були присутні всі мої асистенти - Юрій Калитвинцев, Семен Альтман, Олександр Хацкевич, Андрій Кудима і Павло Сіренко. Обговорили питання, пов'язані з найближчим майбутнім нашої збірної, окреслили розширений коло кандидатів, за грою яких будемо уважно стежити. Правда, список цей поки що попередній і складений на основі перших вражень. Кожен з нас поділився думками про нинішній стан футболістів, які перебувають у нас на олівці.

Вирішено зосередити увагу на молодіжці, якій належить провести ряд важливих зустрічей у рамках відбіркового циклу ЧЄ-2011: наприкінці весни з Мальтою, а на початку осені - з Францією і Словенією. Команда Павла Яковенко лідирує у своїй групі, тому задіяти її футболістів, напевно, не будемо. Зараз для них куди важливіше успішний виступ у кваліфікаційному турнірі континентальної першості, де наші хлопці націлені на перше місце.

- Скільки прізвищ значиться в попередньому списку кандидатів?

- У ньому 22-24 людини. Називати конкретні імена поки не будемо - час не прийшов.

- Що в найближчих планах вашого тренерського штабу?

- Продовжимо вивчення кандидатів в іграх чемпіонату країни. У найближчу п'ятницю знову їду в Донецьк на матч «Металург» - «Динамо», а наступного дня на поєдинку «Дніпра» і «Чорноморця» буде присутній Альтман. Головне, які цікавлять нас, показували стабільний футбол. Остаточне ж рішення по гравцям приймемо у травні, незадовго до першого збору національної команди. На даному етапі всі гравці для нас - темні конячки, так як ранньою весною біганини більше, ніж футболу. Коли поля стануть кращими, а виконавці стануть робити ставку на майстерність, спостерігати за кандидатами буде набагато цікавіше.

Динамоманія

Читайте також:
Коментарі
avatar