Максим КАЛЕНЧУК: Тренувальний процес Леоніда Кучука – це рівень Прем’єр-ліги
18.03.2019

Максим Каленчук

У  п'ятницю, 15 березня, завершився третій етап підготовки винниківського «Руху» до продовження чемпіонату Першої ліги сезону 2018/19.  Команда повернулися додому після 33 днів на зборах в Туреччині.

Центральний півзахисник «Руху» Максим Каленчук поділився з журналістами прес-служби клубу враженнями від зимових зборів.

Вітаємо з поверненням у Львів! Які враження від зборів, які підсумки цього етапу можете зробити?

Були в Туреччині понад місяць, але за цей час виконали великий об’єм роботи, дуже плідно попрацювали. Сподіваюсь, що виконали практично все, що вимагав від нас тренер. Результати матчів говорять, що ми на правильному шляху. Залишилося тільки все це перенеси в чемпіонат.

Як вважаєте, команда готова до офіційних матчів?

Напевно, це запитання до тренерів. Що стосується гравців, до кожен з нас готовий викладатися на повну, щоб наші результати були максимальними. У кожній грі, незалежно від суперника, ми будемо налаштовуватися лише на перемогу. Такий настрій  у кожного гравця «жовто-чорної» команди.

Команда перебувала разом понад місяць. Який настрій в колективі?

Атмосфера дуже хороша, у нас чудовий колектив. Гадаю, всі залишилися задоволеними проведеним разом часом. Ми встигли плідно попрацювати, але встигали відновитися, подружитися, порозмовляти. Настрій в команди дуже хороший.

Першу частину сезону Ви провели в Прем’єр-лізі, тепер гратимете в Першій лізі. Не вважаєте, що зробили крок назад?

Абсолютно ні. Звісно, більше про рівень Першої ліги я зможу сказати, коли вже розпочнеться чемпіонат. Але наскільки я знаю і бачив раніше, то рівень Першої ліги дуже високий. Скажу більше, якщо взяти тренувальний процес, то не впевнений, що у всіх команд Прем’єр-ліги є такі умови та підхід до процесу, як в Леоніда Станіславовича Кучука. Переконаний, що якщо  вдасться виконати усі вимоги тренера та слухати усі його поради, то зможемо досягнути хорошого прогресу.


Читайте також:
Коментарі
avatar