Прем'єр-ліга. Динамо перемогло Арсенал.(Відео)
10.04.2010

Гра розпочалася без моментів. Навіть склалося таке враження, що "Арсенал" більше атакував. Саме гості створили перші моменти, але Захаревич і Богданов влучити у ствір воріт не зуміли. У "Динамо" ударів фактично до середини першого тайму й не було. Також не вдавалися господарям розіграші стандартів.

А на 34-ій хвилині рахунок було відкрито. Єрьоменко пройшов правим флангом, прострілив на лінію штрафного майданчика, де перебував зовсім вільний Вукоєвіч. В Огнена було стільки часу на те, щоб завдати удару, що він цілком міг збігати на Майдан Незалежності й купити собі чаю. Захисники ж навіть не завадили хорвату пробити, і м'яч залетів у ліву дев'ятку від Реви.

Потім був шанс у Ярмоленка подвоїти рахунок. Тільки от влучити з кількох метрів у ворота йому не вдалося. А під кінець зустрічі Арановський прийняв дивне, але у деякій мірі правильне рішення. Гравець "Арсенала", не очікуючи на свисток, взяв м'яч у руки, бо перед тим було положення поза грою. Суддя показав, що треба чекати свистка, і призначив штрафний у ворота гостей.

Найнебезпечніший момент "Арсенал" створив після воходу на поле Воробея. Саме Андрій головою пробив у стійку воріт Шовковського. Після цього "Динамо" зловило суперників на створеннях штучних оффсайдів і забезпечило собі три очки.

Спочатку  Маграо вивів Шевченка на ворота Реви. Андрій виграти дуель у воротаря не зміг, але м'яч відскочив до того ж таки Маграо, який і подвоїв рахунок. А через три хвилини Мілевський втік від захисників, обіграв Реву та закотив м'яч у пусті ворота.

На 74-ій хвилині Закарлюка скористався пасом з лівого флангу і "розмочив" Шовковського, який до цього не пропускав два поєдинки. А от на більше "канонірів" не вистачило. А потім були вищезгадані вилучення. На тому команди догравали матч. Хіба що міг забити ще Мілевський, але зіграв по-піжонськи.

Зарано Грозний почав кричати, що може грати на рівних із лідерами чемпіонату. І "Шахтар", і "Динамо" обіграло "Арсенал" з однаковим рахунком - 3:1. І якщо у Донецьку кияни ще могли розраховувати на нічию на останніх хвилинах, то на стадіоні імені Лобановського "Динамо" перемогло суперників впевнено.

"Динамо" (Київ) - "Арсенал" (Київ) 3:1 (1:0)

Гол: 1:0 - Вукоєвіч (34), 2:0 - Маграо (62), 3:0 - Мілевський (65), 3:1 - Закарлюка (74)

"Динамо": Шовковський, Даніло Сілва, Л. Алмейда, Вукоєвіч, Єрьоменко, Ж. Маграо, Юссуф, Нінковіч (Каддурі, 68), Шевченко (Михалик, 63), Ярмоленко, Мілевський

"Арсенал": Рева, Шершун, Шоаве, Єщенко, Хомин (Данілов, 55), Симоненко, Закарлюка, Захаревич (Воробей, 55), Богданов, Мазілу (Міколюнас, 70), Шацьких

Попередження: Шоава (16), Юссуф (25), Мілевський (27), Захаревич (45), Нінковіч (51), Богданов (51), Данілов (70), Симоненко (75), Михалик (89), Міколюнас (90)

Вилучення: Шершун (82), Симоненко (83)