Я шокований таким результатом "Карпат", - Федецький (ВІДЕО)
05.03.2012

Захисник "Карпат" і збірної України Артем Федецький в інтерв'ю програмі "ПРО футбол" дав оцінку поєдинку "Карпати" - "Зоря", в якому його команда поступилася 1:5.

- Якби до гри сказали, що "Карпати" поступляться з таким рахунком, я б просто розсміявся і не повірив би. Тому що з причини того, як "Карпати" працювали на зборах, я був упевнений, що команда мінімум не програє цей матч, а при хорошому розкладі привезе з Луганська три очки.

Звичайно, я був шокований таким результатом і такою грою. Знаю хлопців дуже давно, не один рік грали пліч-о-пліч, і справді не знаю, що могло статися в цьому поєдинку. Я думаю, що "Зоря" грала досить непогано, ще при повному стадіоні уболівальників. За рахунок цієї підтримки, може, і вдалося їм так перемогти.

- Артем, львівські "Карпати" сказали, що запропонували вам п'ять варіантів розвитку ситуації, однак ви все одно не повернулися в основний склад клубу. Чи є ймовірність того, що найближчим часом ситуація вирішиться і ви повернетеся в львівську команду?

- По-перше, зазначу, що ці варіанти були запропоновані не мені, а "Шахтарю", "Карпати" мене просто напередодні збору поставили перед фактом, що або я підписую повноцінний контракт з "Карпатами", або не підписую і залишаюся в "дублі ". Звичайно, мене це шокувало, бо колектив взяв мене в оренду до 31 травня, підписано договір оренди з "Шахтарем". Це був просто шок був...

Хочу сказати, що протягом усіх зборів у мене була зібрана сумка, я в будь-який момент був готовий вилетіти, хотів приєднатися до команди і працювати на рівні з усіма.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

 

 


Читайте також:
Коментарі
avatar