Володимир Квурт звернувся до команди ЗЕ

Міський голова м. Винники Володимир Квурт на ток-шоу "Говорить великий Львів:

Українське суспільство хотіло би побачити модель держави, яку будує Володимир Зеленський та його команда. За яких умов українці будуть спокійно спати у власних домівках і не боятися зовнішньої агресії? За яких умов вони не виїжджатимуть за кордон? За яких умов українці отримуватимуть гідну зарплатню? За яких умов вони почуватимуть себе щасливими у своїй державі? Бо для українців найбільшою цінністю є саме українська Держава.

Але з часу перемоги Володимира Зеленського та обрання парламенту я ніяк не можу зрозуміти, що будує його команда. Хто автор змін та реформ? Ми ж готові допомогти їм, але не знаємо, що вони будують. Вони називають речі, до яких важко долучитись, які важко зрозуміти загалу.

Нехай вони відкриють свої таємниці, можливо, тоді це й об'єднає слуг народу у Верховній Раді. Дивно чути, коли міністр економіки говорить, що його позицію не поділяє Нацбанк. Виявляється, що його бачення не поділяє й прем'єр-міністр. Це, щонайменше, дивно. Вони заявляють про демократія у фракції Слуга народу, але краще, щоб ця дискусія була й за стінами Верховної Ради України, а в парламенті вони демонстрували хоча б якусь позицію чи програму. Але й цього немає.

Нам просто нав'язують сьогодні менталітет жебрака, якому байдуже, хто йому подає і який виконуватиме за миску їжі будь-які захцянки. Але гідна людина розуміє наслідки і бажає чогось більшого, ніж просто попоїсти. Саме тому не хотілося би, щоб Україну та її громадян опускали на такий примітивний рівень.

Коментарі
avatar