У Львівській міськраді створили окремий департамент агломерації
20.02.2020 16:12

Львівська міська рада

Депутати Львівської міської ради під час засідання сесії 20 лютого підтримали питання про збільшення чисельності працівників мерії та створення нового департаменту агломерації. За відповідну ухвалу проголосувало 37 депутатів, повідомляє Zaxid.net.

Згідно з прийнятою ухвалою, у підпорядкуванні нового департаменту агломерації буде два управління: міжмуніципального співробітництва та адміністрування приміської зони.

Працівники нового департаменту будуть співпрацювати з громадами сіл, селищ, міст, що розташовані у зоні впливу міста для розвитку території міської агломерації. Окрім того, працівники департаменту агломерації мають створювати умови для представництва інтересів сусідніх до Львова населених пунктів у міськраді. Новий департамент також має реагувати на проблемні питання у близьких до Львова населених пунктах.

Найближчим часом депутати міської ради мають затвердити чисельність нового департаменту та передбачити на його функціонування кошти.

Депутати Львівської міськради своїм голосуванням також створили ще два міські управління: управління комунікації та управління промоції. Загалом чисельність працівників Львівської міської ради зросла з 1790 до 1830 осіб.

Нещодавно Львівська міська рада запропонувала 20 населених пунктів увійти до міської агломерації. Частина з сіл та селищ уже погодилась на таку пропозиція, однак деякі населені пункти заявили про небажання приєднуватись до Львова. Наприклад, нещодавно у смт Брюховичі почали говорити про створення окремої ОТГ.


Теги: ЛМР, депутати, агломерація

Читайте також:
Коментарі
avatar