Настав час говорити правду”: Григорій Козловський через «брудний піар» прирівняв Садового до Путіна
28.04.2020 13:42

Депутат Львівської міської ради від БПП Григорій Козловський розкритикував мера Львова Андрія Садового, який всю відповідальність у боротьбі з коронавірусом переклав на свою підлеглу.

Про це він сказав на сесії Львівської міської ради 28 квітня, пише Вголос.

“Я довго мовчав, але вважаю, що зараз настав час говорити правду. Я є власником Винниківської тютюнової фабрики і ви знаєте, що ми закупили більше, ніж на 200 тис. доларів ШВЛів та різного обладнання. І я хочу похвалити заступницю мера Львова Галину Слічну, бо її кинули під танк. Бо в усіх містах саме мери виступили головами комісій у боротьбі з коронавірусом. Андрій Іванович зробив хитрий вчинок, поставивши вас. Якщо провалитесь – значить крайня Слічна. Якщо все буде гаразд – значить переміг Андрій Іванович. Що він і зробить. Найближчим час наш мер стане “класним медиком”. А далі хіба почне літати з чайками, як Путін.

А тому зверніть увагу на гроші. Замість того, щоб платити по 100 тисяч премій посіпакам Садового, дайте ці гроші медикам”, – пояснив Григорій Козловський.

Нагадаємо, львівський міський голова Андрій Садовий у вівторок, 28 квітня, зібрав депутатів міської ради на позачергове засідання і не прийшов. Вранці мер дав інтерв’ю на радіо, після чого повідомив, що раптово захворів. Засідання міської ради відкрив секретар ЛМР Анатолій Забарило.03.04.2020 року о 08.27 год. на лінію "101 "надійшло повідомлення про по


Теги: Андрій Садомий, піар, Григорій Козловський, ЛМР

Читайте також:
Коментарі
avatar