Відтепер українці зможуть самостійно викликати мобільну бригаду, аби здати ПЛР-тест
25.11.2020 13:02

ПЛР-тест

Сімейний лікар більше не буде викликати для свого пацієнта мобільну бригаду, яка відбирає біоматеріал для ПЛР-тесту. Кожен зможе самостійно її викликати через контакт-центр. Про це повідомляє Львівський портал, посилаючись на інформацію пресслужби Міністерства охорони здоров’я.

На початку листопада МОЗ запустило цілодобовий «ковідний» контакт-центр. А вже з 26 листопада на його базі запрацює послуга виклику мобільної бригади, яка приїде до хворого і візьме у нього матеріал для ПЛР-тесту.

Відтак для того, аби до пацієнта приїхала мобільна бригада, виклик від сімейного лікаря буде необов’язковим.
Реклама партнерів

«З 26 листопада МОЗ запускає в тестовому режимі послугу з виклику через контакт-центр мобільної бригади. У закладах охорони здоров’я будуть визначені особи, які відповідатимуть за цю роботу. Запровадження цієї опції через контакт-центр дозволить пришвидшити виклик мобільної бригади хворим, які мають симптоми COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Зателефонувати у цілодобовий контакт-центр МОЗу можна за телефоном: 0-800-60-20-19. На лінії працюють 150 операторів.

Також у Львові діє безкоштовна гаряча лінія «Стоп-коронавірус». Аби отримати безоплатну фахову консультацію медиків, потрібно зателефонувати за номером: 0-800-208-868. Гарячу лінію створили з ініціативи львів’янина Ігоря Васюника.

Саме ця лінія – перша і єдина приватна гаряча лінія, яку рекомендувало Міністерство охорони здоров’я України для фахових консультацій Covid-19.


Теги: коронавірус, ПЛР-тест, МОЗ
Останні новини:

Коментарі
avatar