Богдан Шустер привітав винниківчан з Новим Роком
31.12.2020 19:13

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер привітав винниківчан з прийдешнім Новим Роком.

Дорогі мої винниківчани!

Настав останній день року, для мене останній день 5 років каденції, що полетіла, немов мить. І сьогодні я хочу говорити дякую, щиро і від душі говорити дякую всім, хто причетний до маленького дива під назвою Винники.

Підбиваючи підсумки і підводячи риску подій 5 років, найперше я хочу сказати дякую людині, про яку мало говорять, людину, яка весь цей період тихо і без розголосу, але наполегливо, впевнено і вперто докладала всіх можливих і неможливих зусиль, щоб Винники сьогодні були такими, якими ми їх бачимо - це Григорій Козловський.

Саме він, як депутат міської ради від Винник, всю каденцію залучав кошти з бюджетів всіх рівнів у Винники, це він перереєстрував всі податки акцизу власне до бюджету Винник. Це він створив футбольну команду, яка за досить короткий період вийшла в Прем'єр-лігу, це він створив і створює нові робочі місця, це він відкрив, такий бажаний і потрібний басейн у Винниках.

Саме за ініціативи і фінансової підтримки Григорія Козловського було створено Пожежне депо, відремонтовано  найбільший садочок, запущено систему вуличного освітлення і каналізування у місті, розпочато планові ремонти і будівництва доріг. Саме за його підтримки Святий Миколай всі ці 5 років не минав жодної винниківської дитини. Він і зараз, будучи депутатом вже обласної ради переживає за долю нашого міста.

Хочу сказати дякую Володимиру Квурту, який 5 років тому був моїм конкурентом на виборах, але зумів запропонувати і об'єднати наші зусилля, від чого місто тільки виграло. Я дякую за досвід, поради, розуміння і можливість розвиватися.

дякую всім працівникам Винниківської міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу, працівникам комунальних підприємств за плідну і жертовну працю у розбудові Винник.

Особливо хочу сказати дякую молоді Винник, яка була і є тим двигуном, рушійною силою і генератором ідей розвитку міста.

І звичайно ж щиро дякую кожному винниківчанину за розуміння, за кредит довіри і віру в результат!

Кажучи дякую, бажаю кожному з Вас наполегливості, натхнення у Новому 2021 році, досягнення нових вершин, здоров'я, благополуччя в Ваших родинах, а Україні - миру!

Слава Богу, слава кожному з Вас, слава Україні!


Теги: Богдан Шустер, Григорій Козловський, новий рік, Володимир Квурт
Останні новини:

Коментарі
avatar