Володимир Квурт про новий локдаун в Україні
27.11.2020 19:36

Депутат Львівської обласної ради Володимир Квурт про локдаун в етері "Говорить Великий Львів".

Людське життя – найвища цінність. Саме на це мусять зважати наші чиновники, коли приймають свої рішення. Сьогодні всі хвилюються за економічний стан наших підприємств, наших міст, за те, що буде завтра і чи зможемо ми якось пережити цю пандемію. Але коли втрачаєш життя, то все це вже байдуже.

Тому нині всі зусилля місцевої влади варто скерувати на те, щоб спробувати сповільнити поширення коронавірусу, принаймні, виконати статтю Конституції щодо безкоштовного лікування та забезпечити кожного українця, який потрапляє до лікарні, повним пакетом для курсу лікування від ковіду.

Ми пережили вже один локдаун навесні. Ми очікували, що уряд скористається коштами МВФ та часом, щоб краще підготувати країну, але цього, на жаль, не сталось. І от зараз я собі думаю, що наш уряд лише намагається мавпувати рішення з сусідніх країн, але так і не надає реальної допомоги простим громадянам. Мусимо пам'ятати про це, оскільки, як і завжди, виходити з цієї ситуації доведеться нам з вами, українцям. Саме нам доведеться шукати додаткові резерви та об'єднувати свої зусилля, оскільки інших варіантів ми не маємо. Ще трохи й лікарі вже вирішуватимуть, кому давати шанс на життя, а кому – ні. І не дай Боже комусь з нас пережити такий вибір.

А якщо ми таки перейдемо цей етап, то вважаю, що в країні знайдуться сили, які запропонують економічну модель виходу з кризи країни, яка й дозволить нам стати на ноги.


Теги: Володимир Квурт, локдаун
Останні новини:

Коментарі
avatar