Богдан ШУСТЕР: Відтепер похованнями померлих винниківчан займатимуться два підприємства
27.02.2021 11:43

В межах ухвали про припинення виконавчого комітету ВМР, у четвер, 25 лютого, на черговому пленарному засіданні Виконавчого комітету Львівської міської ради, прийнято рішення про організацію та проведення поховань померлих мешканців територіальних громад, які увійшли до Львівської міської територіальної громади.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив член Виконавчого комітету Львівської міської ради Богдан Шустер.

«Цим рішенням, ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ отримав дозвіл на надання ритуальних послуг з організації та проведення поховань померлих мешканців, які проживали у м. Винники та інших приєднаних громадах.

Попри це, на засіданні, отримав відповідь на запиння про право діяльності місцевого підприємства ритуальних послуг «Меморіал», що поховання на кладовищах Винник  має право здійснювати і місцеве підприємство у Винниках з оформленням усіх необхідних документів, відповідно до затверджених тарифів Винниківською міськрадою.

Кількома словами, виглядає так, що станом на сьогодні, мешканці м. Винники в праві самі обирати одне з двох підприємств, яке проведе організацію та поховання померлого родича. В межах ухвали про припинення виконавчого комітету ВМР, сьогодні, на черговому пленарному засіданні Виконавчого комітету Львівської міської ради, прийнято рішення про організацію та проведення поховань померлих мешканців територіальних громад, які увійшли до Львівської міської територіальної громади. - пише Богдан Шустер.


Теги: Богдан Шустер, ритуальні послуги
Останні новини:

Коментарі
avatar