У Винниківському госпіталі розповіли про стан пацієнтів
09.04.2021 10:57

Середній вік пацієнтів з covid, яких госпіталізовують до Винниківського госпіталю – 45-50 років і більшість з них є кисневозалежними. Так, станом на ранок 9 квітня у госпіталі перебувають 353 пацієнти з коронавірусом, з них 292 – залежні від кисню. Про це під час брифінгу повідомив генеральний директор Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи Максим Прикупенко, повідомляє Львівський портал.

Наразі в медзакладі перебувають 353 пацієнти, з них 292 – кисневозалежні, 25 – в реанімації, ще 12 – на апаратах ШВЛ.

За словами медика, зараз у госпіталі заповнено 50% ліжок від загальної кількості виділених для пацієнтів з коронавірусм. Щодня до лікарні госпіталізовують близько 25-30 пацієнтів і стільки ж виписують.

Також він вкотре наголосив, що коронавірус помолодшав і середній вік пацієнтів 45-50 років.

«Коронавірус помолодшав і досить велика кількість пацієнтів молодого віку. Середній вік пацієнта – 45-50 років. До лікарні потрапляють переважно кисневозалежні пацієнти, до прикладу зараз у нас 353 пацієнти, з них 292 перебувають на кисневій підтримці – це і стаціонарний кисень і кисневі апарати. Впродовж останнього тижня ми щодня виписуємо 25-30 пацієнтів і стільки ж госпітаолізовуємо», – пояснює Максим Прикупенко.


Теги: covid, коронавірус, Максим Прикупенко, гомпіталь
Останні новини:

Коментарі
avatar