На об'їзній дорозі біля Чишок облаштують кільце
19.10.2020 19:09

На об'їзній Львова, поблизу Чишок, облаштують нову транспортну розв'язку. Кільце збудують на об'їзній дорозі Львова (траса Київ – Чоп), де часто трапляються аварії через порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє Zaxid.net.

Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза розповів що кільце буде видовженого типу, схоже на вісімку, як на перетині трас Львів – Пустомити – Меденичі та Миколаїв – Городок, а світлофор, який часто ставав причиною аварій на перехресті, ліквідують.

«Там складний рельєф, бо є підйом. Аварії на цій ділянці дороги трапляються через світлофор і неуважність водіїв вантажівок, які намагаються набрати швидкість перед підйомом. Тому там були ДТП за участі 5-6 машин» – каже посадовець і додає, що найчастіше порушують водії вантажівок і сподівається, що перед кільцем водії будуть пригальмовувати, адже воно буде в пріоритеті.

Нову розв'язку мають збудувати у листопаді на замовлення держпідприємства «Фінансування інфраструктурних проектів», хоча підготовчі роботи вже почали. Підрядником обрали ТОВ «Данко», який погодився збудувати кільце за 21,9 млн грн.


Теги: Чишки, Олег Береза, дтп, транспортна розв'язка
Останні новини:

Коментарі
avatar