Володимир Квурт про вибори 25 жовтня 2020 року (ВІДЕО)
22.10.2020 08:50

Вибори 25 жовтня – це не лише вибори місцевої влади, це завершення чергового етапу дискусії про майбутнє України та українців.

Складні геополітичні трансформації, які сьогодні відбуваються у світі та в Європі, змушують нас чітко визначити, що ми робимо і куди рухаємось у своєму розвитку. Європейська Солідарність – це партія, яка декларує свою вірність ідеалам європейської демократії не лише за назвою. Це європейська партія за своєю суттю, це команда однодумців, які спільно формують бачення та розв'язують проблеми.

Львів вже в найближчі роки повинен продемонструвати готовність конкурувати з іншими містами Європи у всіх напрямках, а передусім за робочу силу та мізки. Ми повинні зупинити відтік наших людей за кордон, створити робочі місця тут. Львів має стати локомотивом, який не лише потягне всю Західну Україну, але й стане прикладом економічного розвитку в нашій державі.

Модель управління у Львові застаріла та не відповідає важливим викликам, щоб нинішня влада не розповідала про свою європейськість. Адміністративно-територіальний устрій міста, де шість районів мають урізані права – це вчорашній день. Така модель управління є однією з причин того, що значні території міста та їхні мешканці залишаються поза увагою влади. Реформа системи управління Львовом назріла давно, вона неминуча, її суть полягає у тому, щоб надати більше повноважень мікрогромадам.

Завданням Європейської Солідарності є створення передумов, які дозволять Україні рівнятись на Львівщину, а кожному мешканцеві Львівщини дадуть шанс реалізувати себе. Тому що людина та її інтереси мають бути в основі будь-яких змін.

Джерело: сторінка міського голови Винник Володимира Квурта у Facebook.


Теги: Володимир Квурт, вибори
Останні новини:

Коментарі
avatar