Володимир КВУРТ: «Садовий мститься мешканцям приміських територій» (ВІДЕО)
16.02.2021 15:04

Володимир Квурт впевнений у тому, що Винники не прибирають за вказівкою Андрія Садового. У такий примітивний спосіб мер Львова мститься мешканцям приміських територій.

Про це колишній міський голова м. Винники,  депутат Львівської обласної ради від «Європейської Солідарності», висловився у коментарі журналістам телеканалу НТА.

Судовий позов громади Винників до Кабінету міністрів з червня знаходиться на розгляді у Київському адміністративному суді, а шановні судді так і не знайшли часу, щоб його розглянути та винести своє рішення.
Ми прогнозували та попереджали владу про нинішні проблеми у Винниках. Звертали увагу те, що недосконалі механізми реформи створять проблеми для приміських територій. Нині все, що відбувається, потрібно також помножити на особисту позицію міського голови Львова Андрія Садового, який, схоже, в дріб'язковий спосіб мститься мешканцям приміських територій за те, що вони мали свою позицію щодо приєднання до Львова, а також не підтримали його кандидатуру на виборах міського голови.

Власне, Винники не прибираються тому, що такою є позиція Андрія Івановича Садового. За його вказівкою до Винників не надходять кошти, а тому місто не має можливості заправити снігоприбиральну техніку. Техніка стоїть, а винниківчани власним коштом і силами змушені чистити вулиці. У Винниках не курсує автобусний експрес-маршрут, тому що автобус фізично не може там проїхати. Про всі щоденні незручності мешканців Винників можна розповідати довго, але з подібною ситуацією можна зустрітися і в Дублянах, і в Брюховичах, і в усіх інших населених пунктах, які приєднали до Львова.

Для чого тоді було об'єднуватися? Чому ж ми бачимо таке ставлення до мешканців територій, які увійшли до складу Львівської тергромади? Причина банальна. Потреби приєднаних  територій не враховували під час планування.

Чиновники Садового не відвідували ці території ні до виборів, ні після виборів. Садовий не був там жодного разу.
Реформа реформою, амбіції амбіціями, але не варто забувати, що  до Львова приєднали не просто території, а території, де мешкають люди. І тому не варто так цинічно нехтувати їхніми потребами.


Теги: Володимир Квурт
Останні новини:

Коментарі
avatar