Знайдено гігантського монстра, здатного пожирати навіть крокодилів (ВІДЕО)
05.07.2019

На нашій планеті живуть самі різні риби і мешканці водойм. Всі вони мають різноманітні розміри, але нещодавно вчені виявили те, що не піддається опису. Відомо, що піраньї - хижі риби невеликих розмірів. Вони становлять небезпеку для людини тільки якщо нападають зграями. Однак в одній з річок Африки була виловлена ​​піранья небачених розмірів. Вона виросла більше своїх побратимів в 50 разів. Її гострі зуби наводили жах навіть на бувалих рибалок. Вчений, який зловив це чудо заявив, що настільки великі розміри риби дозволяють їй поодинці полювати навіть на крокодилів.

Місцеві племена охрестили знахідку Мбенге, а вчений назвав виявлену особину рибою-вбивцею. Довжина створіння може досягати 1,5 метра, а вага може доходити до позначки в 50 кілограмів. Спіймати рибину зголосився ведучий однієї телепередачі Джеремі Уейд.

Уейд для того, щоб зловити рибину, забрався в самі непрохідні і віддалені райони Амазонки. У місцевих жителів він з'ясував, що ця риба досягає 50 кілограм, а довжина найбільшої особини досягала 2 метрів.

Джерело: https://from-ua.com/


Читайте також:
Коментарі
avatar