У Винниках дебютував літературний фестиваль «Вайнбергштрассе-21» (ВІДЕО)
17.09.2021 16:14

У середу, 15 вересня у Винниках відбулося відкриття першого літературно-мистецького фестивалю “Вайнбергштрассе-21”.

Як повідомили у Винниківській міській раді, на захід приїхали письменники, журналісти і поети України та Польщі: Юрій Винничук, Олександр Бойченко, Гжегож Гауден, Мирослав Дочинець, Ярина Каторож, Андрій Кокотюха, Андрій Любка, Іван Малкович.

В межах фестивальних заходів, відома львівська екскурсоводка, винниківчанка Галина Скремета провела гостям “Вайнбергштрассе-21” театралізовану екскурсію містом (відео нижче), яка розпочалась з комплексного об'єкту екологічного та релігійного туризму — Стежки Митрополита Андрея Шептицького і продовжилась визначними місцями міста, оглянувши: унікальний пам’ятник воїнам УГА, могилу Івана Липи та помешкання, де він жив у Винниках, ставок на вулиці Шевченка, де творці письма могли спробувати себе у риболовлі та відвідали виставкові зали КЗ ЛОР “Історико-краєзнавчий музей м.Винники.

Ідейником започаткованого цьогоріч фестивалю став український письменник, журналіст, редактор, Почесний винниківчанин Юрій Винничук.

Про мету заходу, заохочення, розвиток культури й літератури спілкування продовжили у бібліотеці м.Винники у форматі круглого столу.


Теги: Фестиваль, Юрій ВИННИЧУК
Останні новини:

Коментарі
avatar