У Винниках запрацював Офіс Львівської громади
02.12.2021 13:35

З 1 грудня у Винниках в будинку Винниківської міської ради запрацював Офіс Львівської громади. Окрім загальних адміністративних послуг, тут запровадять кілька нових. Про це повідомили на сторінці Львів. Містобудування  у Facebook.

Рішення про створення у Винниках офісу Львівської громади виконком ЛМР ухвалив тиждень тому. З 1 грудня офіс офіційно почав діяти. У ньому працюватимуть 11 працівників. Наразі це найбільший штат серед усіх офісів Львівської громади, що вже діють.

Загалом робота офісу буде інтегрована: тут надаватимуть послуги міської ради, департаменту агломерації та вирішуватимуть адміністративні питання. Зокрема з адмінпослуг можна буде отримати довідки різних видів, акти обстеження, реєстрацію місця проживання тощо. Паспортисти працюватимуть у приміщенні ЦНАПу, де здійснюватимуть зняття з реєстрації та вестимуть базу реєстру територіальної громади.

Усі працівники офісу – це мешканці Винників, які до цього працювали у Винниківській міській раді. Керівником також став місцевий – колишній заступник міського голови Винників та чинний член виконкому ЛМР Богдан Шустер. З усіма працівниками укладено строкові контракти на два місяці. У подальшому будуть проведені публічні конкурси на усі посади офісу, тож кожен охочий зможе спробувати свої сили. Звісно, пріоритет і надалі залишиться для винниківчан.

Наступним завершальним кроком щодо Винників стане затвердження передавальних актів на сесії Львівської міської ради.

Офіс Львівської громади у Винниках став останнім зі створюваних, а саме десятим, і найчисленнішим: у містечку лише офіційно мешкає понад 20 тисяч осіб. Відтепер офіси мають усі населені пункти, які стали частиною Львівської територіальної громади.


Теги: офіс, громада, міська рада, виконком, ЛМР
Останні новини:

Коментарі
avatar