В БДЮТ м. Винники презентували дитячу книжку «Сім Я» (ФОТО)
30.09.2021 11:54

24 вересня у Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники відбулася презентація дитячої книжечки "Сім Я" поетеси Марії Лукашкевич.

Марія Іванівна Лукашкевич є відомою у Винниках поетесою, авторкою дитячих поезій і пісень та педагогом.

Збірка "Сім Я" присвячена найбільшому скарбу у житті кожної людини - її сім'ї.  Назва книжечки розшифровується як 7 Я - два дідусі, дві бабусі, мама, тато, я.
До книжечки увійшли веселі віршики та пісні, оповідання, численні ребуси, розмальовки, загадки та цікаві запитання. Музику до пісень Марії Лукашкевич написали викладачі БДЮТ м. Винники Михайло Жорняк та Анатолій Шепель.

Презентація книжечки стала веселим святом, в якому взяли участь численні вихованці Будинку творчості та керівники гуртків. Тріо вихованок студії естрадного співу "Виноградинка" у складі Аліни Кутєпової, Вероніки Соколик та Роксолани Тинкалюк розпочали свято піснею "Винники" на слова Марії Лукашкевич та музику Михайла Жорняка.
Далі на сцені їх змінили наймолодші вихованці літературно-драматичного гуртка "Слово" (керівник Дарія Рудик), які прочитали веселі віршики зі збірки "Сім Я".

Сама "винуватиця" події, пані Марія була сповнена хвилювання за кожного учасника на сцені. Під час свого виступу поетеса висловила багато слів вдячності усім, хто був причетний до видання книжки, а найперше колективу Будинку творчості, в стінах якого вона й сама пропрацювала багато років.

На святі були присутні почесні гості - колишній очільник Винниківської міської ради, а тепер депутат Львівської обласної ради Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер та секретар міської ради Ігор Жуковський.

Під час свого виступу Ольга Дмитрівна Соколик, директорка Будинку творчості, тепло й натхненно подякувала міській владі за підтримку культури й мистецтва у нашому місті, а також за реконструкцію Будинку та створення належних умов для праці й навчання вихованцям та педагогам. Керівники гуртків також відзначили, наскільки відмінними стали умови праці - у кабінетах тепло та затишно, у приміщенні є санвузол та всі необхідні зручності. Тепер у будь-яку пору року діти займаються у теплі та комфорті.

Офіційні виступи продовжилися виступами сценічними, під час яких вихованці Будинку демонстрували свою багатогранну обдарованість. На сцені виступили Аня Дмітрієва та учасники вокального ансамблю "Веселочка" (керівник Тетяна Маркевич). Їхню пісенну естафету перехопили Вікторія Ястремська та Софія Масляк - вихованки студії естрадного співу "Виноградинка" (керівник Михайло Жорняк). А пісенні номери яскраво відтінила хореографічна композиція "Темно" у виконанні учасниць Зразкового ансамблю сучасного танцю "Карамель" (керівник Христина Мелимук). Фінальним акордом свята стала пісня "Вітаю, Винники" у виконанні Тетяни Тимків.

Фоторепортаж зі свята виконала Богдана Стрельбицька, вихованка гуртка "Юний Журналіст" (керівник Маріанна Лученко).

Ведучими свята, які створили веселий настрій і позитивну невимушену атмосферу для всіх присутніх, були Тетяна Маркевич, методист БДЮТ м. Винники, та Оксана Велика, заступниця директора з навчально-виховної роботи.

Марія Лукашкевич

Автор: Маріанна Лученко
Фото: Богдана Стрельбицька, учениця гуртка «Юний Журналіст»


Теги: Марія Лукашкевич, книга, презентазія, БДЮТ
Останні новини:

Коментарі
avatar