Відкриття перехрестя вул. Личаківської – Мечникова у Львові перенесли на осінь
31.07.2017 14:14

Перехрестя вул. Личаківської – Мечникова

Відкриття перехрестя вул. Личаківської – Мечникова знову перенесли: тепер вже на середину осені. Причина цього – просідання плити на вул. Мечникова, через що запуск автотранспорту для проїзду вулицею поки що не можливий. Про це повідомляє «Львівська газета», посилаючись на слова заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака.

Як повідомив посадовець, просідання плити сталося через протікання старого колектора.

«По вулиці Мечникова проходить 3 колектори: 2 старих та 1 новий. Старий колектор, який звертає з Личаківської на Мечникова, протікає. Саме через це зливи вимили велику частину ґрунту біля самого колектора, внаслідок чого і просіла плита. Тож, аби проїзд був безпечним, будуть пришвидшувати роботи по Личаківській, ліквідовувати негаразди із старим колектором та переключатимуть його на новий», – зазначає Бабак.

Роботи триватимуть близько 2-х місяців, і лише після цього поворот від Личаківської на Мечникова можна буде відкрити для руху транспорту.

Як повідомлялось раніше ремонт перехрестя закрили на початку весни. Спершу його обіцяли відкрити до кінця червня. Однак через тверді ґрунти, на які наштовхнулися будівельники у ході роботи, закінчення ремонту спершу перенесли на кінець червня, а потім і на середину липня.


Теги: автотранспорт, вулиця Личаківська, Сергій Бабак, ремонт, перехрестя
Останні новини:

Коментарі
avatar