На водогоні у Винниках тривають ремонтні роботи (ОНОВЛЕНО)
05.10.2018 13:38

Як ми вже повідомляли, у зв'язку з ремонтними роботами ЛМКП "Львівводоканал" з ліквідації витоку на магістральному водогоні "Винники-Львів" вчора, 4 жовтня, з 07.45 до 16.00 було припинено постачання у верхній частині Винник.

Сьогодні, 5 жовтня, в ЛМКП «Львівводоканал» провідомили, що ремонтні роботи на магістральному водогоні «Винники — Кривчиці» ще тривають. На час ремонтних робіт призупинено водопостачання до м. Винники та в мікрорайон вулиць Бігова, Визвольна, Поетична, Переможна, Тракт Глинянський, 147−165. До решти вулиць Личаківського району міста Львова воду подають із пониженим тиском.

«У зв’язку з аварійною ситуацію, на магістральному водогоні „Винники — Кривчиці“, діаметром 820 мм, було призупинено водопостачання до м. Винники, а також у мікрорайон вулиць Бігова, Визвольна, Поетична, Переможна, Тракт Глинянський, 147−165. Водночас до решти вулиць у Личаківському район міста Львова вода подається з пониженим тиском. Відновлення водопостачання у повному обсязі буде забезпечено після завершення ремонтних робіт», — розповіли у ЛМКП «Львівводоканал».

Як повідомили у прес-службі Винниківської міської ради, посилаючись на інформацію МКП «Винниківське», у зв'язку з ліквідацією аварії на водогоні у трьох місцях міста: на вул. Івасюка, Кільцевій, Винній Горі розташовуватимуться пункти роздачі технічної води.

Зазначається, що впродовж 18:00 – 20:00 год. воду можна набрати в районі котельні на вул.Кільцевій.

З 20:00 по 22:00 год. – на вул.Винна Гора.

З 22:00 год. – біля котельні на вул.Івасюка (депо).


Теги: водопостачання, ремонтні роботи, львівводоканал
Останні новини:

Коментарі
avatar