У Винниках відбудеться літературний фестиваль «Вайнберг Штрассе-21».
14.09.2021 14:31

У середу, 15 вересня, у переддень відкриття щорічного книжкового форму книговидавців, за ініціативи відомого письменника Юрія Винничука, що проживає та творить у місті Винники, відбудеться унікальна подія –  започатковано літературний фестиваль «Вайнберг Штрассе-21».

З дружнім мистецьким візитом, щоб насолодитись неймовірними краєвидами та багатою  історією нашого міста, завітають топові письменники та письменниці з України та зарубіжжя:  Юрій Андрухович, Олександр Бойченко, Юрій Винничук, Ґжеґож Ґауден, Мирослав Дочинець, Ярина Каторож, Андрій Кокотюха, Андрій Любка, Іван Малкович.

Цікавою родзинкою літературного фестивалю «Вайнберг Штрассе-21» стане зустріч за «круглим столом»  у бібліотеці для дорослих, ( вул. Галицька, 49, поч. 18.00 год.) де  зберуться разом представники творчої інтелігенції міста, творча молодь, винниківчани аби поспілкуватися, поділитися письменницьким досвідом, обговорити книги у колі колег та людей, яких цікавить література.

Багатогранною програмою фестивалю передбачена ознайомча екскурсія містом за участю екскурсовода п. Г.Скремети та знайомство з музеями, зустріч з представниками асоціації винниківських виноградарів та спілки рибалок. Гості відвідають Цісарську криницю, побувають на могилі Івана Липи, ознайомляться з першим в Україні військовим меморіалом –поховання воїнів УГА.

У бажаючих відвідати захід буде чудова нагода долучитись до зустрічі в онлайн форматі, адже подія буде транслюватись на сторінці Бібліотека Винники у Facebook.

Організатори заходу: виконавчий комітет  ВМР, за ініціативи почесного винниківчанина, письменника Юрія Винничука, за участю історико –краєзнавчого музею м. Винники ( директор І.Тимець), бібліотек м. Винники (завідувач І.Андрухів та О. Толоченко), Львівської державної школи мистецтв № 9 ( директор Я.Харун).


Теги: Юрій ВИННИЧУК, Фестиваль, бібліотека, Вайнберг Штрассе-21
Останні новини:

Коментарі
avatar