У Винниках відкрилася виставка робіт фотомайстра Миколи Тинкалюка
19.10.2018 19:34

Сьогодні, 19 жовтня, у бібліотеці для дорослих м.Винники відбулося відкриття фотовиставки відомого фотографа, Почесного громадянина міста Винники, Миколи Тинкалюка.

Відкриття виставки відбулось у форматі перегляду фотофільму, якому передував музичний виступ винниківського ансамблю «Зґарда».

Модератором відкриття стала завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів, яка звернула увагу присутніх на життєві досягнення п.Миколи та його творчість.

Сам автор супроводжував фільм розповіддю про своє життя, становлення, як фотомитця і особливості власного сприйняття й подачі, про філософію життя та відродження «з негативу в позитив».

«Світлина – породжена світлом. Це основа з’яви цих зображень, які я вам сьогодні пропоную до вашої уваги. 15 років все, що я бачив – я фіксував на плівку і складав собі у шухляду. Деколи видруковував маленькі, кишенькові варіанти. Після цього часу мене почало непокоїти чому я роблю це так механічно і я вирішив все це осмислити і довести до пуття, до повної подачі, щоб це не лише було корисне для сімейного архіву, а й щоб була можливість поділитись цим ще з кимось».

Участь у відкритті взяв ще один Почесний громадянин Винник – Йосиф Годунько.

Джерело: http://vynnyky-rada.gov.ua/

Теги: фото, фотовиставка, почесний громадянин, світлина, Микола Тинкалюк
Останні новини:

Коментарі
avatar