Львівську ОДА знову пікетують через цинковий завод біля Винник (ВІДЕО)
10.09.2019 10:59

Сьогодні, 10 вересня, під стінами Львівської ОДА зібралися кілька сотень людей, які виступають проти будівництва аміачного заводу біля Винник, а також проти сміттєперерорбного комплексу на вул. Пластовій у Львові. Про це повідомляє Львівський портал.

Як розповіла у коментарі виданню Ірина Федишин, люди не хочуть жити поруч із цинковим заводом біля міста Винники, адже, за її словами, його зводять за 300 метрів від перших будинків.

«Тут зібралися прості мешканці населених пунктів Лисиничі, Підбірці, Винники, Підберізці. Ми проти цинкового заводу. Не хочемо бачити його поруч зі своїми будинками. Зараз там активно ведуться роботи: готова під’їзна дорога, роблять перекриття. Спершу нам казали, що це буде торговий центр, але коли 16 червня вивісили паспорт об’єкта, там вже звели мури, і ми побачили, що це цинковий завод», – зауважила пікетувальниця.

Учасники акції протесту вимагали, аби до них вийшов голова Львівської ОДА Маркіян Мальський. Своєю чергою він пообіцяв створити спеціальну робочу групу і відправив до пікетувальників свого заступника.

«Дорогі львів‘яни, що страйкують зараз під ОДА з питань будівництва цинкового та сміттєпереробного заводів. До вас двічі виходив перший заступник Василь Лозинський з пропозиціями сформувати робочу групу для зустрічі в мене в кабінеті. Дозвольте вас запевнити, що я є абсолютно відкритим до спілкування та співпраці з важливих для мешканців Львівщини питань. У зв’язку із тим, що сьогодні о 10:00 розпочинається сесія Львівської обласної ради, на якій моя присутність є обов‘язковою, зустріч сьогодні у пізніший час неможлива. Запрошую на конструктивну розмову у зручний час із робочою групою», – написав на своїй сторінці у Facebook Мальський.

Нагадаємо, на початку липня голова Львівської ОДА  Маркіян Мальський попросив призупинити спорудження заводу гарячого цинкування, а також дав вказівку створити комісію, яка б зайнялася вивченням питання цього будівництва.


Теги: Маркіян Мальський, пікет, цинковий завод, ЛОДА
Останні новини:

Коментарі
avatar