У неділю новостворений «Рух-2» зіграє у Винниках поєдинок 1/8 Кубка Львівської області
31.07.2021 09:42

У неділю, 1 серпня, у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбудеться матч 1/8 фіналу Кубка Львівської області, у якому нова команда із стуктури львівського «Руху» буде приймати ФК «Куликів». Початок матчу о 16:00.

Як повідомили на офіційному сайті Львівської асоціації футболу, новостворена команда «Рух-2» виступатиме у чемпіонаті Прем’єр-ліги Львівщини. Виконавчий комітет ЛАФ ухвалив відповідне рішення про включення до складу учасників Прем'єр-ліги Львівщини львівського «Руху-2», за який гратиме молодь. Такий крок зумовлений тим, що з наступного сезону чемпіонат УПЛ (U-21) не проводитиметься, а перспективним «рухівським» молодим футболістам необхідні регулярний тренувальний процес та ігрова практика. Попередньо звітне питання було обговорено й погоджено з президентами футбольних клубів обласної «Прем'єр-ліги».

За перше коло «Руху-2» будуть зараховані технічні поразки в усіх матчах, а їхнім суперникам відповідно – технічні перемоги. У другому колі юні «рухівці» всі ігри в обласному чемпіонаті проведуть на виїзді.

За інформацією офіційного сайту львівського клубу, головним тренером команди буде Віталій Пономарьов. У тренерському штабі також працюватимуть Іван Шуга та Андрій Радь. Усі троє тренерів надалі залишаються у юніорській команді «жовто-чорних» та поєднуватимуть роботу.

Виступати за «Рух-2» будуть молоді футболісти, які з тих чи інших причин наразі не потрапляють у склад ФК «Рух U-19». Головне завдання, яке стоїть перед командою – прогрес молодих футболістів.


Володимир ЛАПІЦЬКИЙ, спортивний директор ФК «Рух»: «Ми точно не перший клуб, який має у своїй структурі другу команду. Раніше таких команд було ще більше на футбольній карті України. На жаль, починаючи із цього сезону, розформували молодіжні команди. У нас є дуже багато перспективних футболістів, які з часом можуть заграти на рівні Української Прем’єр-ліги, але зараз ще не потрапляють в обойми юніорської та основної команд. Відтак, їм потрібна ігрова практика. В нас була ідея мати таку команду в Першій лізі України. Багато наших гравців зараз пішли в оренду. Ми прагнули, щоб вони виступали в Першій лізі. Все ж з тих чи інших причин нам це не вдалось. А футболісти повинні мати ігрову практику. Так народилась ідея заявити «Рух-2» на обласні змагання. Ми звернулися до Львівської Асоціації футболу з таким проханням. Нам пішли на зустріч. Перш за все хочемо сказати дякую клубам-учасникам елітного футбольного дивізіону Львівщини, які проголосували за те, щоб дозволити нам заявитися на друге коло чемпіонату. Також окрема подяка голові Львівської Асоціації футболу Олександру Шевченку, який посприяв у вирішенні цього питання.

Усі в Україні чудово знають, що Прем’єр-ліга Львівської області є однією з найсильніших серед інших обласних чемпіонатів. Для наших молодих гравців це буде неоціненний досвід. Сподіваємось, це допоможе їм робити перші кроки у професійному футболі. В елітному футбольному дивізіоні Львівщини виступає багато колишніх професійних футболістів. Є гравці, які раніше грали в УПЛ. Буде дуже цікаво. Віримо, що наші молоді футболісти дадуть гідний бій командам у чемпіонаті Прем’єр-ліги Львівщини. Вважаю, що такі команди, як «Юність» з Верхньої та Нижньої Білок, «Миколаїв», «Фенікс» вже переросли рівень обласних змагань. Вони легко можуть представляти нашу область на професійному рівні».


Теги: Рух Львів, Рух-2, прем'єр-ліга Львівщини
Останні новини:

Коментарі
avatar